Sıkça Sorunlan Sorular ?

Ara Konuş hattımızda canlı sohbetin keyfine varabilir ve tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Arakonus.com ekibi olarak sizlere her zaman kaliteli bir deneyim sunuyoruz. Canınız sıkılıyorsa, derdinize çare bulmak istiyorsanız ve yeni biriyle tanışmak istiyorsanız hemen sohbet hattımızı arayabilirsiniz. İster dertli ister keyifli olun her durumda arayarak sohbetlere katılabilirsiniz.
Arakonuş.com’a Üye Olmalı mıyım?

Arakonus.com sizleri hiçbir zaman uzun üyelik forumları ve onay süreçleriyle uğraştırmıyor. Telefonda sohbet etmek için sadece aramalı ve sohbete başlamalısınız. Sohbet hattımızı telefon numaramız üzerinden hemen arayabilir ve üye olma sorunu yaşamadan keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Hangi Bilgilerim İsteniyor?

Sohbet hatlarımızı arayan ziyaretçilerimizden hiçbir özel bilgi istemiyoruz. Bize ulaşmak için sadece telefon numaramızı aramanız yeterli oluyor. İsim, soy isim veya özel kişisel bilgiler gibi hiçbir detayı bilmemiz gerekmiyor.

Sohbet Ederken Ek Ücret Öder miyim?

Arakonus.com’da ne kadar sohbet ederseniz edin hiçbir ek ücret ödemiyorsunuz. Sistem üzerinde sadece konuştuğunuz kadar ücret ödemesi yapar ve telefon görüşmesi sonlandığı an ücret ödemeniz tamamlanır.